سپاس بیکران پروردگاری را که قدم‌های ما را بر شاهراه نجات و هدایت استوار نمود تا با تمام همت خود به آنچه رستگاری ماست رهسپار شویم و منت نهاد تا ما از فضل و دانش خود در راه کمک به هم نوع و بالا بردن کیفیت زندگی بشریت استفاده کنیم. درود نامحدود بر اشرف مخلوقات و افضل اهل ارض و سماوات، محمد مصطفی و اهل بیت او که محبت و موالات ایشان سبب رستگاری ماست. شرکت ایده پرداز تجارت مهر آفاق با افتخار پیشرو در ارائه خدمات در حوزه تولید و طراحی سیستم های ارتباطی میباشد و حضوری پررنگ در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن و وب سایت دارد.

بُنت آف، پلتفرمی متفاوت برای رفاه شهروندان
این پلتفرم برای ارتباط بین مراکز فروشگاهی و خدماتی با مشتریان طراحی شده است.
در ابتدا طراحی این پلتفرم و کاربری آن برای رانندگان تاکسی آنلاین بُنت در نظر گرفته شده بود، اما با استقبال عموم و بالا رفتن میزان تقاضا، خدمات این پلتفرم به مسافران و سایر شهروندان نیز تعلق گرفت.

این پلتفرم هم برای مشتریان و هم برای صاحبین کسب و کارها، رونق اقتصادی را به همراه دارد و تجربه ای نوین و منحصر به فرد را از یک خرید امن و باصرفه به شما ارایه میدهد.

شما با استفاده از بنت آف میتوانید میزان و تنوع خرید خود را افزایش دهید و از تخفیفات و جوایزی که در این پلتفرم برای شما در نظر گرفته شده است، استفاده کنید.

ما برای راحتی کار شما، دسته بندی محصولات و خدمات، تقسیم بندی شهر ها و محلات، و دسته های تخفیفی را از کلان تا خرد ، در نظر گرفته‌ایم تا شما به راحتی به محصول مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

در حال حاضر ما در بیش از ۷۰ شهر در کشور فعال هستیم و تعداد نمایندگان و فروشگاه هایی که با ما قرارداد همکاری دارند، روز به روز در حال افزایش است.

بنت آف با تخفیف های به صرفه خود، پشتیبان شما در شرایط اقتصادی سخت، می‌باشد.